» » ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Фінанси і кредит”

Дата: 8-04-2014, 11:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

2-4 квітня 2014 року на базі Тернопільського національного економічного університету було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Фінанси і кредит”.

У конкурсі взяли участь 73 студенти з 43 вищих навчальних закладів.

Завдання ІІ етапу були сформовані відповідно до програм нормативних навчальних дисциплін та складалися з 3 теоретичних завдань, 2 задач,  ситуаційного завдання,  кросворду і тестів, що в загальному підсумку оцінювалися у 210 балів.

До складу журі увійшли 24 висококваліфіковані науковці у галузі фінансів з провідних економічних ВНЗ України.

За підсумками олімпіади дев’ятьох студентів було нагороджено дипломами I–III ступенів, дев’ятьох інших  - грамотами.

Диплом І ступеня отримала студентка Тернопільського національного економічного університету   Сидор Тетяна Віталіївна.

Дипломи ІІ ступеня отримали:

1.Ковальчук Оксана Олександрівна (Луцький національний технічний університет)

2.Палешник Тетяна Василівна (Тернопільський національний економічний університет)

3.Сизранова Ольга Юріївна (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка)

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені:

1.Булах Марина Юріївна (Черкаський інститут банківської справи Університету банківської справи НБУ)

2.Казанський Максим Вікторович (Національний університет харчових технологій)

3.Савочка Віталій Вікторович (ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана»)

4.Зюзін Віталій Олегович (Дніпропетровська державна фінансова академія)

5.Заїка Ірина Юріївна (Національний університет Державної податкової служби України)

Студенти, які посіли непризові місця, були відзначені грамотами. Грамотою за четверте місце був нагороджений Нечитайло Олександр Миколайович (Національний університет харчових технологій), за пяте місце - Жилко Світлана Григорівна (Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича), за шосте - Яринюк Роман Миколайович (Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки).

Відзнаку за кращі знання сучасної вітчизняної фінансової школи отримала студентка ТНЕУ Палешник Тетяна Василівна.

Грамотою за системні та ґрунтовні знання з дисципліни «Місцеві фінанси» нагороджено Коротєєву Юліану Вадимівну (Донецький національний університет економіки та управління ім. М. Туган-Барановського).

Відзнаку за системні та ґрунтовні знання з дисципліни «Банківська справа» отримав Королюк Богдан Михайлович (Львівський національний університет ім. Івана Франка).

Грамота за творчий підхід до розкриття конкурсних завдань була вручена Павлюк Василині Василівні (Львівський національний аграрний університет).

Відзнаку за оригінальність викладення власної думки отримали Кухар Іван Зіновійович (Львівський національний аграрний університет) та Ніколаєнко Маргарита Валентинівна (Донецький державний університет управління).

В урочистій церемонії нагородження переможців взяв участь проректор з наукової роботи ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Зеновій-Михайло Васильович Задорожний. Він привітав учасників та їх наставників і зауважив, що проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Фінанси і кредит”  це велика честь для університету. «Ми пишаємося тим, що саме на базі Тернопільського національного економічного університету відбувається такий конкурс, адже наші наукові школи добре відомі в Україні. Сподіваюся, що проведення олімпіади у нашому вищому навчальному закладі стане доброю традицією», - сказав професор Задорожний.

reyting-rezultatv-uchasnikv-etapu-vseukrayinskoyi-studentskoyi.pdf
Завантажити Переглянути онлайн