» » Вітаємо студента Нововолинського факультету ТНЕУ Володимира Мигаса!

Вітаємо студента Нововолинського факультету ТНЕУ Володимира Мигаса!

Дата: 7-04-2014, 15:50 | Автор: Колектив студентів і викладачів Нововолинського факультету ТНЕУ

Професорсько – викладацький колектив, студенти, адміністрація Нововолинського факультету Тернопільського національного економічного університету щиро вітає студента V курсу спеціальності «Менеджмент ЗЕД», тренера команди міста Нововолинськ з пауерліфтингу і жиму штанги лежачи Володимира Володимировича Мигаса з першим місцем у відкритому Чемпіонаті ВПА України.

Володимир закінчив Луцький комерційний технікум і успішно здобуває вищу освіту у Тернопільському національному економічному університеті.

Студент успішно поєднує роботу, навчання і спорт. Володимир є майстром спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, суддею міжнародної категорії. Зараз він з командою готується до чемпіонату Європи. Студент дуже працьовитий, здібний, комунікабельний і відповідальний.

Ми підтримуємо Володю і щиро бажаємо йому успішного виступу, а міцне здоров’я нехай буде підгрунттям нових спортивних досягнень.