» » Обласний семінар «Торгівля з ЄС в рамках поглибленої та всеосяжної угоди про вільну торгівлю"

Дата: 7-04-2014, 14:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14 квітня 2014 року в Тернопільському національному економічному університеті відбудеться обласний семінар «Торгівля з ЄС в рамках поглибленої та всеосяжної угоди про вільну торгівлю (ЗВТ+). Роз’яснення переваг поглибленої та всеосяжної угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС».

Метою проведення заходу є інформування щодо змін, перспектив торгівлі, можливих ризиків, розкриття основних положень угоди та їх імплементації.

Участь у семінарі беруть науковці Тернопільського національного економічного університету, представники Тернопільської торгово-промислової палати, місцевих органів державної влади, бізнесових та наукових кіл, журналісти.

Початок семінару о 10 годині.

За детальною інформацією звертайтесь до Валентини Василівни Журавель за телефоном 52-34-68.

programa-zahodu.doc
Завантажити Переглянути онлайн