» » Вітаємо Іванну Жигадло з перемогою!

Вітаємо Іванну Жигадло з перемогою!

Дата: 7-04-2014, 12:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив кафедри банківської справи ТНЕУ та колектив студентського наукового гуртка “Банківський аналітик” вітає студентку групи ФБС-44 факультету банківського бізнесу Іванну Жигадло, яка здобула диплом ІІ ступеня на підсумковій науково-практичній конференції II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук із спеціальності “Банківська справа”, що відбувся 3 квітня 2014 року на базі Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України. Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Г.Р. Балянт.

Загалом, для участі в конкурсі було представлено 97 робіт зі всієї України. За результатами рецензування відібрали 22 найкращі роботи, а їх авторів запросили представляти свої напрацювання на підсумковій науковій конференції.

Щиро вітаємо Іванну Жигадло та бажаємо подальших творчих здобутків й високих досягнень на науковій ниві!