» » Круглий стіл «Єдність у різноманітті: молодіжний погляд»

Круглий стіл «Єдність у різноманітті: молодіжний погляд»

Дата: 7-04-2014, 11:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, 25 квітня 2014 року Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» спільно з Асоціацією та первинною профспілковою організацією студентів Одеського державного екологічного університету проводитимуть всеукраїнський круглий стіл «Єдність у різноманітті: молодіжний погляд».

Метою заходу є обговорення актуальних проблем студентського самоврядування, обмін досвідом та розвиток співробітництва між органами студентського самоврядування та первинними профспілковими організаціями вищих навчальних закладів України.

Круглий стіл відбудеться на базі Одеського державного екологічного університету (м. Одеса, вул. Львівська, 15).

Інформація про захід та реєстраційна форма розміщені на веб-порталі Національного студентського союзу http://nss.org.ua.

Учасники будуть повідомлені електронним листом.

Додаткову інформацію можна отримати у президента Національного студентського союзу Миколи Бучка (тел.. 063-113-66-08).