40 днів по "Небесній сотні"

Дата: 4-04-2014, 16:18 | Автор: Нововолинський факультет

1 квітня 2014 року у Нововолинському факультеті Тернопільського національного економічного університету завершилась церковна панахида, яку провів протоієрей Віктор Мельник.

У святково прибраній вишитими рушниками залі, перед стендами, де розміщені портрети "Небесної сотні", було запалено свічки червоного кольору, як знак Воскресіння. Свічку тримав кожен присутній i молився за душі загиблих.

За церковною традицією освячене коливо роздано (в індивідуальних чашечках) студентам i всім присутнім, як поминальна їжа за мертвих.

Це дійство об’єднало факультетську родину у спільній молитві за душі невинно «убієнних», що поклали життя за «другі своя».

Як символ української національної ідеї, огорожу навколо факультету студенти та викладачі обв’язали жовто-блакитними стрічками. На фасаді факультету приспущено український національний прапор із чорною стрічкою.