» » Вітаємо команду ТНЕУ з перемогою!

Вітаємо команду ТНЕУ з перемогою!

Дата: 2-04-2014, 12:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Тернополі відбулися Студентські спортивні ігри з греко-римської боротьби серед команд вищих навчальних закладів міста.

Першими у командному заліку стали представники Тернопільського національного економічного університету, тренером яких є Сергій Наумов. Друге місце зайняли студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім.В. Гнатюка (тренер Сергій Корнієнко), третю сходинку посіла команда Тернопільського національного технічного університету ім.І. Пулюя (тренер Андрій Теплий).

Призери та переможці змагань були нагороджені дипломами Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту.

Щиро вітаємо команду ТНЕУ з греко-римської боротьби та бажаємо витривалості, сили духу та високих спортивних досягнень!