» » Ректор зі студентами гратиме у футбол

Ректор зі студентами гратиме у футбол

Дата: 1-04-2014, 14:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках заходу «Студенти ТНЕУ – майбутні успішні бізнесмени» другого квітня о 15 годині на спортивному майданчику зі штучним покриттям ТНЕУ відбудеться товариський матч із міні-футболу.

Завтра у спритності та спортивних вміннях позмагається ФК «Креатор-Буд», а також команди студентів і викладачів ТНЕУ. Приємно відзначити, що серед футболістів «Креатор-Буд» виступатиме Ігор Богданович Гуда – один із успішних випускників Тернопільського національного економічного університету, директор сучасної будівельної компанія «Креатор-Буд», меценат, благодійник, який зміг гідно реалізувати себе у житті. Разом зі студентами гратиме ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий, який теж є успішним випускником, гордістю університету.

Бажаємо учасникам цікавої гри та видовищних голів!

Запрошуємо студентів, викладачів та всіх бажаючих підтримати команди!