» » Круглий стіл «Проблеми запровадження програмно-цільового методу у бюджетний процес на місцевому рівні»

Дата: 27-03-2014, 16:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

25 березня 2013 року відбувся круглий стіл «Проблеми запровадження програмно-цільового методу у бюджетний процес на місцевому рівні», організований студентським науковим гуртком кафедри фінансів «Фінансовий простір».

У роботі круглого столу взяли участь: завідувач кафедри фінансів ТНЕУ, д. е. н., професор Кириленко Ольга Павлівна, заступник начальника фінансового управління Тернопільської міської ради Колодій Надія Андріївна, к.е.н., старший викладач Гупаловська Мирослава Богданівна, доцент Булавинець Вікторія Михайлівна та представники 2 - 4 курсів факультету фінансів.

Доповідачами були студенти 4 курсу факультету фінансів: Цюмпала Романна, Чайковська Іванна, Максимчук Олександр та Сидор Тетяна.

Розпочинаючи захід, Вікторія Михайлівна Булавинець загострила увагу на актуальності проблеми запровадження програмно-цільового методу у бюджетний процес.

Учасники круглого столу вислухали і жваво обговорили цікаві виступи студентів за дискусійними напрямами: «Суть програмно-цільового бюджетування та необхідність його запровадження в Україні»; «Особливості використання програмно-цільового методу у процесі планування та виконання Державного бюджету України»; «Проблеми застосування програмно-цільового методу на рівні місцевих бюджетів»; «Зарубіжний досвід використання програмно-цільового бюджетування».

Завершуючи засідання круглого столу, Надія Андріївна Колодій поділилася своїм баченням щодо практичного застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі на рівні місцевих бюджетів, розповіла про практику  планування та виконання бюджету міста Тернополя.