» » Науково-практична конференція студентів та молодих учених «Управління в сучасних умовах: новітні підходи та проблеми практики»

Дата: 28-03-2014, 15:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцять сьомого березня 2014 року в Тернопільському національному економічному університеті розпочалася науково-практична конференція студентів та молодих учених «Управління в сучасних умовах: новітні підходи та проблеми практики».  Організатором виступила кафедра міжнародного бізнесу і туризму ТНЕУ.

На конференцію були запрошені: проректор з науково-педагогічної роботи Тернопільського національного економічного університету Василь Ярославович Брич, секретар Тернопільської міської ради Ігор Володимирович Турський, директор Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин  ім. Б.Д. Гаврилишина Ігор Михайлович Таранов, директор компанії «Біллербек Україна» Олександр Анатолійович Федорейко, представник клінінгової компанії «Сфера чистоти» Тарас Григорович Кіт, голова правління «Тернопільтурист» Галина Євгенівна Сопронюк, голова Ради молодих вчених Тарас Ярославович Маршалок.

Розпочавши засідання, Василь Ярославович привітав учасників та гостей конференції та зауважив, що зміни, які постійно відбуваються у суспільстві ставлять перед менеджерами та економістами нові завдання. «Проблеми, які ми сьогодні обговорюватимемо, є актуальними та важливими. Я бажаю нам плідної дискусії», - сказав професор Брич.

Свої доповіді представили студенти групи МЗЕД-41 та Т-21 Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин  ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ Софія Петринюк,  Ірина Калин, Ольга Рожнів, Тетяна Мацько, Христина Дацко, Ірина Зіньчук та Христина Стрілковська, студентка групи УПЕП-42 факультету економіки та управління Марія Недогін і доцент кафедри міжнародного бізнесу і туризму ТНЕУ Михайло Федірко.

Виступи були цікавими та змістовними. Обговорюючи їх, науковці та студенти поставили чимало запитань доповідачам.

Після пленарного засідання учасники поділилися на чотири секції: «Управління бізнесом», «Управління діяльністю туристично-готельних підприємств», «Новітні підходи до розвитку менеджменту персоналу», «Управління проектами з енергоефективності».

Під час роботи першої секції «Управління бізнесом», керівником якої був  кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародного бізнесу і туризму ТНЕУ Анатолій Михайлович Тибінь, було заслухано сорок доповідачів.

Тридцять сім учасників конференції презентували свої доповіді на засіданні другої секції «Управління діяльністю туристично-готельних підприємств». У ролі керівника виступила кандидат економічних наук, старший викладач кафедри міжнародного бізнесу і туризму ТНЕУ Ольга Євгенівна Гарбера.

Не менш плідною була робота третьої та четвертої секцій. Під керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри міжнародного бізнесу і туризму ТНЕУ Лілії Петрівни Кондрацької було обговорено виступи тридцяти доповідачів. Під час роботи секції №4 «Управління проектами з енергоефективності» свої роботи представили п'ятнадцять учасників. Керівником секції був кандидат технічних наук, старший викладач кафедри міжнародного бізнесу і туризму ТНЕУ Збишек Іванович Домбровський.

Свою роботу науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Управління в сучасних умовах: новітні підходи та проблеми практики» продовжила 28 березня 2014 року.