Маршрут безпеки у ТНЕУ

Дата: 28-03-2014, 09:57 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

27 березня 2014 року, у рамках тижня здорового способу життя, в І корпусі ТНЕУ працівники Тернопільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели маршрут безпеки для студентів ТНЕУ, на якому вони могли ознайомитися із найболючішою проблемою людства – ВІЛ-СНІДом.

На кожній інформаційній ланці студенти мали змогу дізнатися про засоби захисту від цієї хвороби, отримати вичерпні відповіді на запитання, які цікавлять кожну молоду людину.

Хочеться вірити, що маршрут безпеки допоможе юнацтву зберегти здоров’я.  Щиро дякуємо соціальним працівникам Тернопільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а особливо провідному спеціалісту Юрію Чирському за можливість отримати найнеобхіднішу інформацію, щоб насолоджуватися життям.