Пісня крилата — душа України

Дата: 27-03-2014, 16:46 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

За сприяння ректора Тернопільського національного економічного університету, професора А. І. Крисоватого у ВПЦ «Економічна думка ТНЕУ» вийшла друком збірка пісенної лірики заступника начальника відділу гуманітарної освіти та виховання, художнього керівника народного театру пісні «Для тебе» ТНЕУ Алли Бінцаровської «Пісня крилата — душа України».

Алла Бінцаровська — лауреат премії ім. В. Вихруща (2002), Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Червона калина» (2008), регіонального фестивалю-конкурсу «Прем’єр – фест» (2012), Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (2013), автор збірки «Не залишай мене, дитинство» (2004, 2006), співавтор збірки «Джерельця дитинства» (2006), друкувалась в альманахах «Літературний Тернопіль», «Подільська толока», серії збірок пісень «Мелодії Тернового поля».

До книги «Пісня крилата — душа України» увійшли понад 150 кращих творів  молодої поетеси, більшість з яких покладено на музику Сергія Родька. Багато пісенних композицій постійно звучать на мистецьких заходах університету, у теле-  та радіоефірах, на концертних майданчиках міста, області, у різних куточках України та за кордоном, даруючи слухачам справжнє зцілення серця й душі від буденної суєти й хаосу.

Пісенне слово Алли Бінцаровської спонукає до роздумів, відкриває нові глибини, передає широку гаму людських почуттів.

Спілкуючись з творчим доробком мисткині, осмислюєш себе, свою сутність, заряджаєшся позитивом і приємними емоціями.

Щиро вітаємо колегу, бажаємо творчого натхнення, високих здобутків, чекаємо на зустрічі з новими піснями  талановитої Алли Бінцаровської.