» » Вітаємо науковців з присвоєнням вчених звань!

Вітаємо науковців з присвоєнням вчених звань!

Дата: 26-03-2014, 16:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні в Тернопільському національному економічному університеті прозвучали слова вітань для науковців, що отримали атестати про присвоєння вчених звань доцента і професора.

В урочистій атмосфері на засіданні Вченої ради ТНЕУ атестати про присвоєння вчених звань отримали:

Григорій Леонардович Монастирський – професор кафедри державного і муніципального управління;

Тетяна Леонтіївна Желюк – професор кафедри державного і муніципального управління;

Жанна Леонідівна Крисько - доцент кафедри менеджменту організацій та інноваційного підприємництва;

Світлана Володимирівна Вовк - доцент кафедри менеджменту;

Юлія Романівна Новак - доцент кафедри економічної теорії;

Марія Зіновіївна Кузів - доцент кафедри німецької мови;

Оксана Михайлівна Яремко - доцент кафедри публічного права;

Валентина Володимирівна Галущак - доцент кафедри фінансів та банківської справи;

Юлія Миколаївна Галіцейська – доцент кафедри банківської справи.

Відзначаючи високі досягнення, ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий вручив сертифікати Українського товариства інвестиційних професіоналів «CFA Society Ukraine» студентам, які взяли участь у Всеукраїнському етапі Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge». У команду, яка захищала честь університету, ввійшли Володимир Вейко, Григорій Дем'янишин, Ярослав Пелюшенко, Отоо Фелікс Кізіто Кофі та Егбулефу Ндубуезе Езінва.

Щиро вітаємо науковців та студентів з цими вагомими досягненнями та бажаємо, щоб творче натхнення й удача супроводжувала їх усюди, додаючи нових сил та наснаги.