» » Авторський семінар Ш.О.Амонашвілі та П.О.Амонашвілі з основ гуманної педагогіки

Авторський семінар Ш.О.Амонашвілі та П.О.Амонашвілі з основ гуманної педагогіки

Дата: 24-03-2014, 12:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Львові відбудеться п'ятиденний авторський семінар ( 40 годин) Шалви Олександровича Амонашвілі.

Амонашвілі Ш. О.  - професор, доктор психологічних наук, академік РАО, академік АПСН, професор Московського міського педагогічного університету,  іноземний член Національної Академії Педагогічних Наук України, почесний доктор Софійського Університету імені Климента Охридського, Хмельницького національного університету,   почесний професор Національного педагогічного університету ім. Н. П. Драгоманова, Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинского, Тюменського, Дагестанського, Уральського, Нефтекамського державних університетів, Новосибірського, Челябінського, Самарського та інших педагогічних університетів;  Почесний Президент Міжнародного Центру гуманної педагогіки , "Лицар Гуманної Педагогіки", "Лицар дитинства",     лауреат премії Уряду РФ, нагороджений медалями: К.Д.Ушинського, "Вчитель Великої Росії",   золотою медаллю ім. Л.М. Толстого від  Міжнародної Асоціації Дитячих Фондів  ,   орденом Буратіно від творчого об'єднання «Справжні друзі Буратіно».

Також в роботі семінару візьме участь Паата Шалвович Амонашвілі - президент Міжнародного центру гуманної педагогіки, письменник, соціолог, керівник дитячої художньої студії «Басті - Бубу», науковий керівник дитячого садка «Басті - Бубу» (Тбілісі, Грузія).

Семінар - унікальна можливість стати безпосереднім учасником розмови з теоретиком та практиком гуманної освіти , чиї книги вже ввійшли в скарбницю світової педагогічної класики.

До участі в ньому запрошуються керівники та педагоги  всіх категорій середніх загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладів, практичні психологи, працівники закладів позашкільної освіти,  викладачі вищих навчальних    закладів та інститутів післядипломної освіти, студенти педагогічних та психологічних факультетів вишів,  методисти райметодкабінетів, міськметодкабінетів, медичні та бібліотечні працівники, методисти інформаційно-методичних центрів освіти, працівники культури, батьки та всі, кого хвилює стан та майбутнє сучасної освіти.

«Якщо гуманна педагогіка в учителя входить,  вона починає в ньому жити! Але без учителя гуманна педагогіка – мертва!.. Учитель повинен стати героєм духу – іншого виходу немає»», - вважає                              Ш.О.Амонашвілі. Тільки герої духу зможуть виплекати націю, яка посяде гідне їй місце у світовому співтоваристві!

Семінар триватиме з 28 березня до 1 квітня 2014 року. Захід розпочнеться о 10 годині у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини по вул. Вахнянина, 29.

Реєстрація учасників семінару щодня   з 9-00 до 10-00 год.

Оргвнесок становить  50 грн. за один день,  для студентів -  25 грн. за день та вноситься при  реєстрації. Оплата може здійснюватися як фізичними, так і юридичними особами.

При відвідуванні  семінару учасники отримають іменний сертифікат за підписом Ш.О. Амонашвілі.

Проїзд, проживання та харчування учасників семінару здійснюється за рахунок  сторони, що відряджає або за власний рахунок.  Питання житла   вирішуються при реєстрації за умови попереднього замовлення.

Заявки на участь у семінарі приймаються до 25.03.2014. Ви можете надсилати їх на адресу:  valmatyash@wunu.edu.ua .

За детальнішою інформацією звертайтеся до Валентини Петрівни Матяшук за телефоном 0678554323.