Презентація книги «ТАТОВІ»

Дата: 13-02-2014, 11:14 | Автор:

Тринадцятого лютого 2014 року о 13 годині в науковій бібліотеці Тернопільського національного економічного університету відбудеться презентація книги «ТАТОВІ».

«ТАТОВІ» — колективний Гімн тернополян найдорожчій Людині із вдячністю за подароване Життя.

Книга «Татові» об’єднала 100 авторів - письменників, літераторів, творчих особистостей, які сотворили 133 присвяти: поетично і віршовано, есе і оповідання, сповідь і замилування, - немов посадили Сад Пошанівку Тата, у якому також росте напутнє Слово священика, повчально-виховне Слово науковця-педагога, і Слово пошанівку батьків - зі Святого Євангелія.

Кожне деревце – особливе.
Кожна праця – Богу мила.
Усе добре примножує радість.
І мовчазно-великою є радість бути Татом.
У тій радості закладена могутня сила єднання, глибинна мудрість віків, працьовитість, вражаюча відданість і любов серця.

Книга стане в пригоді науковцям, учителям, вихователям, духовним наставникам, студентській та учнівській молоді, усім, хто любить Прозу, Поезію і Тата.

Запрошуємо студентів та працівників університету на зустріч з цікавими людьми.