» » II Міжнародна студентська наукова конференція «Студентські дослідження актуальних питань сучасності іноземними мовами: економічні, соціальні, інноваційні, правові та гуманітарні аспекти»

Дата: 12-02-2014, 15:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14 травня 2014 року в Тернопільському національному економічному університеті відбудеться II Міжнародна студентська наукова конференція «Студентські дослідження актуальних питань сучасності іноземними мовами: економічні, соціальні, інноваційні, правові та гуманітарні аспекти».

Мета конференції – окреслення загальних тенденцій розвитку економіки на сучасному етапі та аналіз основних проблем менеджменту та міжнародної економіки в Україні та у світі в контексті глобалізаційних процесів.

Робочі мови конференції – англійська, французька, німецька, російська, польська.

Тематичні напрямки роботи:

1. Актуальні питання сучасної освіти в Україні та у світі.
2. Країнознавчі аспекти у професійній діяльності майбутніх економістів.
3. Основні риси та тенденції розвитку ділового спілкування на сучасному етапі.
4. Менеджмент: навички та майстерність управління персоналом.
5. Актуальні питання правового та соціального розвитку, юриспруденції іноземними мовами чи юридичного дискурсу.
6. Структура та технології маркетингу.
7. Сучасні тенденції розвитку міжнародної економіки.
8. Глобалізація і євроінтеграція: особливості інтеграції України у світовий економічний та політико-правовий простір.
9. Роль сучасних інформаційних технологій у навчанні.

До початку роботи конференції планується публікація тез доповідей учасників.

Заявку на участь і електронний варіант тез доповіді просимо надіслати до 20 квітня 2014 року на електронну адресу kaf.impk@wunu.edu.ua з приміткою «на конференцію».