» » I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України»

Дата: 12-02-2014, 12:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До участі в I турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України», яка відбудеться 17 лютого 2014 року о 10 годині в залі електронної наукової бібліотеки (2 поверх, 1 корпус ТНЕУ) запрошуються студенти 4 та 5 курсів.

Після проходження реєстрації студенти будуть звільнені з занять на період проведення олімпіади.

З собою потрібно мати калькулятор і ручку.

Дата: 12-02-2014, 12:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З собою потрібно мати калькулятор і ручку.