» » Конкурс "Україна-Німеччина: міжкультурний діалог"

Конкурс "Україна-Німеччина: міжкультурний діалог"

Дата: 10-02-2014, 16:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Благодійна організація «Центр німецької культури «Widerstrahl»» ініціює проведення Всеукраїнського конкурсу для студентської молоді «Україна-Німеччина: міжкультурний діалог».

Метою конкурсу є популяризація знань з культури, традицій українського та німецького народів серед студентства.

Конкурс проводиться серед студентів вищих навчальних закладів України у двох номінаціях: «Література» та «Діалог культур». Для участі потрібно надіслати відгуки, твори, твори-роздуми, есе, нариси, власні переклади творів, власні поетичні твори, наукові дослідження. Роботи повинні бути представлені лише німецькою мовою.

Додатково буде розіграно подарунковий сертифікат на поїздку до Німеччини.

Конкурс проходитиме з 1 лютого 2014 року по 30 травня 2014 року. Нагородження переможців відбудеться у приміщенні ЦНК «Widerstrahl» (м. Київ) в травні 2014 року.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном: (044) 239-31-45; (044) 239-31-54; (044) 279-31-35 чи електронною поштою widerstrahl@wunu.edu.ua