» » IV Міжнародна науково-практична конференція "Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави"

Дата: 6-02-2014, 09:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні викладачі, науковці, аспіранти та студенти!!!

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" запрошує на IV Міжнародну науково-практичну конференцію "Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави". Конференція пройде на базі НТУУ "КПІ" 26-27 березня 2014 року.

Напрями роботи конференції:

Секція №1. Національна правова система в умовах формування європейського правового простору.

Секція №2.  Сучасний стан правового забезпечення здійснення й захисту цивільних прав та інтересів.

Секція №3. Правове регулювання надання адміністративних послуг в сучасних умовах.

Секція №4. Боротьба зі злочинністю та розслідування злочинів: законодавче регулювання, теоретичні та практичні проблеми.

Секція №5. Оновлення законодавства про працю в Україні.

Секція №6. Захист права інтелектуальної власності.

Секція №7. Удосконалення системи міжнародних відносин в умовах глобалізації.

Секція №8. Правове регулювання бізнес-діяльності: господарські, банківські, конкурентні аспекти та господарське судочинство.

Секція № 9. Вдосконалення законодавства у сфері захисту персональних даних та інформаційно-комунікаційних технологій.

Секція № 10. Управлінські механізми регулювання суспільних відносин.

Мови конференції: українська, російська, англійська.

Для участі у конференції необхідно до 2 березня 2014 року надіслати на електронну адресу pravo_conference2014[at]ukr.net в електронному варіанті:

1.заявку на участь у конференції;

2.тези доповіді;

3.відскановану рецензію наукового керівника (для студентів та курсантів). Рецензія наукового керівника оформлюється у довільній формі. Наявність підпису наукового керівника, завіреного печаткою, обов’язкова.

За результатами конференції буде опубліковано збірник матеріалів.

informlist_na_konferentsiyu_2014.doc
Завантажити Переглянути онлайн