» » Подвійна перемога "Галичанки-ТНЕУ-Укрінбанк"

Подвійна перемога "Галичанки-ТНЕУ-Укрінбанк"

Дата: 3-02-2014, 10:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тридцять першого січня та першого лютого 2014 року відбулися матчі 10 туру Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги. На своєму майданчику тернополянки приймали волейбольну команду "Керкінітіда" з м. Євпаторія.

Першого ігрового дня тернополянки здобули впевнену перемогу  3:1. У суботу команда Тернопільського національного економічного університету вдруге довела свою перевагу, завершивши поєдинок з рахунком 3:1 на свою користь.

Після десятого туру "Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк" займає 4 місце у турнірній таблиці та збергіає шанси на участь у фіналі чотирьох.

В рамках 11 туру, що відбудеться 7-8 лютого 2014 року тернополянки зустрінуться з командою "Кряж-Медуніверситет" із Вінниці.