» » Шоста Всеукраїнська студентська науково-практична конференція „Економіка і управління: погляд молоді”

Дата: 31-01-2014, 09:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Інститут економіки і управління Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського запрошує студентів взяти участь у роботі  Шостої Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції „Економіка і управління: погляд молоді”, що відбудеться 20-21 березня 2014 року.

Мета конференції: формування у студентів знань, навичок, світогляду з питань економіки, маркетингу і управління.

Тематичні напрямки роботи конференції (секції):

1.Маркетинговий менеджмент – сучасна філософія підприємництва.

2.Маркетинг підприємств: стан та перспективи.

3.Управління персоналом: проблеми та шляхи їх вирішення.

4.Стратегічне управління підприємством на ринку товарів і послуг.

5.Актуальні проблеми економіки підприємства.

6.Участь України в процесі економічної глобалізації.

7.Становлення постіндустріальної економіки: генерація нових ідей.

8.Іноземні мови, як шлях самореалізації майбутнього фахівця.

Умови участі у конференції

Для включення доповіді до програми конференції необхідно не пізніше 01 лютого 2014 р. надіслати до оргкомітету електронною поштою на e-mail:  lubovdonets@wunu.edu.ua

1)текст тез,

2)заявку на участь у конференції,

3)скановану копію квитанції про сплату оргвнеску

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Всі  матеріали, оформлені згідно з ви-могами, повинні надійти до оргкомітету не пізніше 1 лютого 2014 року.

Завантажити Переглянути онлайн