» » Віддай свій голос за кращих спортсменів ТНЕУ!

Віддай свій голос за кращих спортсменів ТНЕУ!

Дата: 30-01-2014, 11:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щорічно газета «Свобода» організовує відзначення лауреатів спортивних команд міста Тернополя, зокрема жіночого волейбольного клубу «Галичанка-ТНЕУ» та гандбольного ‒  «Економ-університет».

Популярне друковане видання пропонує заповнити анкету та проголосувати за трьох гравців спортивних команд Тернопільського національного економічного університету.

Волейбольний клуб «Галичанка-ТНЕУ» виступає у Суперлізі України з 1999 року. Учасниками команди є Олена Туркула, Вікторія Дельрос, Катерина Дудник, Ганна Рева, Ангеліна Дуб'янська, Оксана Мадзар та інші.

Серед кращих гравців жіночого гандбольного колективу «Економ-університет» ‒ Оксана Дзендзера, Ірина Кіляр, Іванна Гунько та Тетяна Дупак.

Просимо проголосувати за гравців улюблених команд, які гідно представляють ТНЕУ на спортивній арені.

Анкети можна знайти у дев'ятому випуску газети «Свобода» від 29 січня 2014 року.