» » Тарас Мельник з концертом завітає до рідного міста

Тарас Мельник з концертом завітає до рідного міста

Дата: 13-01-2014, 12:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Випускник Тернопільського національного економічного університету, фіналіст шоу “Голос країни” Тарас Мельник виступить з концертом у пабі “Хмільне щастя” в Тернополі. Тарас співатиме  не один, а під акомпанемент гурту D KRAY.

Концерт відбудеться 17 січня о 21 годині. Нагадаємо, що Тарас Мельник був одним із фаворитів шоу “Голос країни”, однак не виграв його. Зараз Тарас проживає у Києві та досить часто навідується до університету. Нещодавно він побував на гранд-шоу «Новий рік з улюбленими казками». Будучи студентом ТНЕУ, він брав участь у мюзиклах, казках, виставах, що організовувалися для дітей нашого міста. Ми пишаємося нашими випускниками й переконані, що найбільші Тарасові перемоги – попереду!