» » Зустріч ректора ТНЕУ з учасниками "Студентської ліри - 2013"

Зустріч ректора ТНЕУ з учасниками "Студентської ліри - 2013"

Дата: 27-12-2013, 16:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Доброю традицією стала щорічна зустріч ректора Тернопільського національного економічного університету з учасниками мистецького конкурсу «Студентська ліра - 2013». Ось і цього року Андрій Ігорович Крисоватий подарував першокурсникам феєричне свято, що проходило у боулінг-клубі «Сільвер».

Молодь та деканів факультетів очікувала новорічна шоу-програма. Виступивши з вітальним словом, Андрій Ігорович сказав: «Я радий сьогодні бачити усіх вас. Приємно, що студенти ТНЕУ не тільки гарно навчаються, а й вміють цікаво відпочивати. Вірю, що ви разом з деканами весело проведете час, а ця зустріч запам’ятається вам надовго».

Ведучі ─ Оксана Балуцька та Юрій Дзюла  ─ організували захоплюючі конкурси й запросили усіх на концертну програму, яку подарували танцювальні й вокальні гурти ТНЕУ.

Приємно було спостерігати за деканами, які разом зі студентами каталися на ковзанах, грали в боулінг та більярд.

Після шоу-програми відбулася святкова дискотека. Усіх учасників очікували солодкі подарунки від ректора.

Сповнені емоцій першокурсники радісно поверталися додому, адже вони вперше отримали від ректора такий новорічний подарунок.