» » Святкова зустріч ректора ТНЕУ з журналістами

Святкова зустріч ректора ТНЕУ з журналістами

Дата: 27-12-2013, 16:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцять сьомого грудня 2013 року відбулась святкова зустріч ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого з представниками засобів масової інформації.

На заході були присутні журналісти з газет «Свобода», «Вільне життя», «Голос України», «Урядовий кур’єр», «Номер один», телеканалів «ТВ-4» і «ТТБ», радіохвиль «Люкс ФМ» і «Ух-радіо» та інтернет-видання «7 ДНІВ-УКРАЇНА».

Ректор ТНЕУ привітав представників ЗМІ з Новим роком і Різдвом Христовим. Андрій Ігорович побажав, щоб 2014 рік став багатим на втілення нових ідей та задумів, щедрим на сповнені мрії, подолані рубежі й перешкоди, адже надійне партнерство – це запорука успіху.

Після вітальної промови професор Крисоватий розповів про здобутки і проблеми ТНЕУ в 2013 році та окреслив перспективи розвитку вищого навчального закладу. Подякувавши за співпрацю та цікаві публікації, ректор Тернопільського національного економічного університету презентував подарунки від університету.

Журналісти також привітали Андрія Ігоровича Крисоватого з наступаючими святами і побажали ТНЕУ процвітання.