» » Співпраця ТНЕУ з інформаційною агенцією "7 ДНІВ-Україна"

Співпраця ТНЕУ з інформаційною агенцією "7 ДНІВ-Україна"

Дата: 27-12-2013, 15:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцять сьомого грудня 2013 року під час робочої зустрічі шеф-редактора інформаційної агенції «7 ДНІВ-Україна» Лариси Римар з ректором ТНЕУ, доктором економічних наук, професором Андрієм Ігоровичем Крисоватим була започаткована співпраця між інтернет-виданням та університетом.

«7 ДНІВ-Україна» ─ перший регіональний інтернет-проект, який за короткий час увійшов до п’ятдесяти найвідвідуваніших новинних ресурсів.

На сторінках інтернет-видання Тернопільський національний економічний університет розміщуватиме цікаву інформацію про життєдіяльність вищого навчального закладу.

«У наш час дуже важливо отримувати правдиві новини. Приємно, що Тернопільський національний економічний університет співпрацюватиме з інформаційною агенцією, що активно розвивається», ─ сказав професор Крисоватий.