» » Ректор ТНЕУ зустрівся з працівниками відділу гуманітарної освіти і виховання

Ректор ТНЕУ зустрівся з працівниками відділу гуманітарної освіти і виховання

Дата: 27-12-2013, 14:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий зустрівся з працівниками відділу гуманітарної освіти та виховання.

Андрій Ігорович привітав колектив із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Ректор побажав міцного здоров’я, наснаги, родинного тепла, щоб 2014 рік був щедрим на творчі досягнення та успіхи, а радість і любов були вірними супутниками на всіх життєвих перехрестях.

Професор Крисоватий вислухав пропозиції та побажання, поцікавився проблемами працівників і вручив «солодкий» сюрприз.

«Успішна робота університету залежить від діяльності кожного з нас. Для мене важлива ваша думка. Разом ми досягнемо вершин успіху та перетворимо Тернопільський національний економічний університет на вищий навчальний заклад європейського рівня», ─ наголосив Андрій Ігорович.