До ректора завітали колядники

Дата: 26-12-2013, 16:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Звичай колядування має свою давню історію, коріння якої сягає ще дохристиянських часів. Підтримуючи добру традицію, молодь Тернопільського національного економічного університету з колядками завітала до кабінету ректора.  Світлими віншуваннями студенти ТНЕУ привітали Андрія Ігоровича з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.

Колядники побажали процвітання, довгого віку колективу університета, творчих здобутків, наукових досягнень, миру, Божої ласки та благословення.

Щедро обдарувавши віншувальників, ректор подякував за теплі слова й сказав: «Мені дуже приємно почути вітання від студентів. Я бажаю, щоб тепло ваших сердець зігрівало нашу університетську родину. Нехай ці свята стануть найщасливішими у вашому житті».