» » Круглий стіл «Євроінтеграція олігархічної економіки та анатомія протестів»

Круглий стіл «Євроінтеграція олігархічної економіки та анатомія протестів»

Дата: 10-12-2013, 16:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Десятого грудня 2013 року Радою молодих вчених Тернопільського національного економічного університету був проведений круглий стіл «Євроінтеграція олігархічної економіки та анатомія протестів».

На захід були запрошені проректор з міжнародних зв’язків ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Віктор Валерійович Козюк, заступник міського голови Тернополя Леонід Олексійович Бицюра, завідувач кафедри міжнародної економіки, доктор економічних наук, професор Євген Васильович Савельєв, директор навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, доктор економічних наук, професор Оксана Миронівна Десятнюк, в.о. директора Інституту міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина, кандидат економічних наук, доцент Ігор Михайлович Таранов, викладачі та члени Ради молодих вчених.

Відкриваючи засідання круглого столу, Віктор Валерійович Козюк зазначив: «Сьогоднішнє зібрання свідчить, що у ці непрості часи ми готові дати науковий аналіз тих проблем, які виникають у суспільстві. Гострота наших формулювань може багато змінити, адже від нас залежить майбутнє».

«Ми стали свідками  того, як швидко змінюється світ. Попри всі надії на євроінтеграцію, Україна ще шукає свою нішу. Яку політичну, економічну модель розвитку обрати у світі, у якому лише п'ятнадцять держав проходять тест на повну демократію? Це питання є зараз актуальним», ─ наголосила модератор круглого столу Наталія Ярославівна Кравчук.

Доповідь на тему «Євроінтеграція олігархічної економіки та анатомія протестів» презентував професор Козюк. Зі своїм баченням даної проблеми виступили також інші учасники круглого столу.

Підсумовуючи засідання, учасники дискусії визнали, що олігархічна економіка України на шляху до євроінтеграції потребує змін і цей процес не буде простим.

євроінтеграція олігархічної економіки та анатомія протестів (виступ професора В.В. Козюка)yevrontegracya-olgarhchnoyi-ekonomki-ta-anatomya-protestv.rar