» » Першість ТНЕУ з шахів серед професорсько-викладацького та адміністративно-допоміжного персоналу

Дата: 25-11-2013, 14:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14-15 листопада 2013 року було проведено першість ТНЕУ з шахів серед професорсько-викладацького та адміністративно-допоміжного персоналу в залік осінньої спартакіади. Організатором події виступив профспілковий комітет.У змаганнях взяло участь 12 шахістів та було сформовано 5 команд. Переможці визначилися в напруженій боротьбі.

Перше місце у командному заліку здобула команда лабораторії розробки підтримки програмного забезпечення Центру інформаційних технологій (Сусла М.В., Мельник А.М.─ 8 очок); друге місце – команда Центру фізичної культури та спорту  (Мазуренко Ю.С., Калініна О.О. ─ 5 очок); третє місце – об’єднана команда кафедри спорту та факультету комп’ютерних інформаційних технологій (Кочан О.В., Левчук В.А. ─ 4 очка).

В особистій першості перемогла Калініна О.О. з Центру фізичної культури і спорту ─ 8 очок.

Друге місце – Кочан О.В. з ФКІТ ─  7 очок; третє місце – інженер 1 категорії лабораторії розробки підтримки програмного забезпечення ЦІТ Сусла М.В. ─ 6,5 очок; четверте місце – зав. лабораторії розробки підтримки програмного забезпечення ЦІТ Мельник А.М. ─ 6 очок.
Головним суддею змагань був Мазуренко Ю.С.