» » Книжковий фотоконкурс "КНИГИ – МОРСЬКА ГЛИБИНА…"

Книжковий фотоконкурс "КНИГИ – МОРСЬКА ГЛИБИНА…"

Дата: 22-11-2013, 15:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні студенти! Знаємо, що ви любите читати, адже розповідаєте про це у своїх листах, відгуках, і це дуже нас тішить. Утім, ми хотіли б також побачити вас разом із улюбленою книжою на фотокартці – і за найбільш творчу світлинку нагородимо цікавим призом!

Отже, як взяти участь у конкурсі?

1.Вибрати улюблену книгу (у кожного – це книга, яка допомагає пізнати Світ, вчить Мудрості, наповняє душу Світлом, Добром, Радістю...).

2.Знайти фотографа (однокурсника, одногрупника, ровесника, сусіда по кімнаті у гуртожитку), який зуміє вдало сфотографувати вас за читанням улюбленої книги.

3.Надіслати на електронну пошту (mariya-balitzka[at]rambler.ru) найоригінальніше фото, на якому ви читаєте книжку.

4.Вказати свої координати, групу, факультет, назву книги, чим вона Вас зацікавила настільки, що стала улюбленою…

Фотографії із розповідями будемо виставляти в інтернеті – на сайті ТНЕУ у розділі Студентське життя-газета «Університетська думка» у рубриці «Книжковий фотоконкурс».

Переможця буде визначено за найбільшою кількістю переглядів!

Увага!

Конкурс триватиме до 20 березня 2014 включно, а 21 березня – у Всесвітній День Поезії – буде оголошено переможця тут, на сторіночці «Газета ТНЕУ «Університетська думка»

Приємний сюрприз чекатиме на переможця у відділі інформації і зв’язків з громадськістю ТНЕУ.

Дорогі студенти, читайте книги, увічнюйте своє читання на фотографіях і…надсилайте на «Книжковий фотоконкурс» на адресу:

mariya-balitzka[at]rambler.ru

Успіхів бажає Вам Марія Баліцька,

головний редактор газети ТНЕУ «Університетська думка»