» » Студентська ліра-2013. День другий

Студентська ліра-2013. День другий

Дата: 21-11-2013, 15:13 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У середу, 20 листопада минув ще один день яскравого свята «Студентська ліра 2013». Свої творчі програми презентували першокурсники Україно-німецького факультету, факультету економіки та управління, факультету аграрної економіки та менеджменту, а також коледжу ННІІОТ.

Приємно відзначити, що виступах факультетів чільне місце посідала  Шевченківська тематика. Лунала поезія та пісні на вірші Кобзаря. Яскравим доповненням кожної презентації був майстерно відточений студентський майданс, де учасники змогли показати усю свою злагодженість, позитив, підтримку.

З нетерпінням чекаємо завершального дня фестивалю, щоб насолодитися виступами факультету банківського бізнесу, факультету міжнародного бізнесу і менеджменту та юридичного факультету, а також дізнатися результати 24-го конкурсу творчо обдарованої молоді ТНЕУ "Студентська ліра".