» » Розпочато роботу студії наукового мовлення «Молодий науковець»

Розпочато роботу студії наукового мовлення «Молодий науковець»

Дата: 18-11-2013, 14:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14 листопада 2013 року в залі засідань ректорату ТНЕУ відбулось перше заняття студії наукового мовлення «Молодий науковець». Організатором заходу виступило Студентське наукове товариство ТНЕУ.

Слухачами та активними учасниками заняття були учасники студентського наукового центру (СНЦ) кафедри обліку у виробничій сфері. Метою роботи студії є формування і розвиток основних комунікативних навичок;аналіз психологічних бар’єрів, які виникають у студентів під час публічних виступів;розвиток у студентів здатності завойовувати довіру аудиторії й встановлювати з нею контакт під час виступу.

Темою першого заняття стали психологічні аспекти публічного виступу. Свої досвідом та практичними рекомендаціями з учасниками СНЦ поділились: к.п.н, завідувач лабораторії психологічної служби ТНЕУ- Надвинична Т.Л., к.е.н, доцент кафедри міжнародних фінансів ТНЕУ - Кравчук Н.Я., к.е.н., доцент кафедри податків та фіскальної політики, голова ради молодих вчених ТНЕУ – Маршалок Т.Я.

Тема наступного заняття "Базові елементи успішного наукового виступу, відбудеться найближчим часом".

Якщо у вас є бажання долучитись до роботи студії мовлення «Молодий науковець», за додатковою інформацією звертайтесь до голови СНТ ТНЕУ Коваль О.В. (тел.097 5087113), та до голів СНТ факультетів.