Шановні студенти!

Дата: 17-11-2013, 09:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Гордість Тернопільського національного економічного університету – його студенти, які будують сьогодення й вимальовують майбуття, формують покоління української інтелігенції, еліти рідного народу – не за визначенням, а за покликанням.

Щиро вітаю Вас із хвилюючою, радісною подією – Міжнародним днем  студента, святом, що асоціюється з молодістю, романтикою, великим бажанням досягнути вершин визнання й самоствердження.

Тернопільський національний економічний університет займає особливе місце на карті Вашого життя. Він став втіленням Ваших мрій, місцем професійного становлення та особистого зростання, вніс у Ваше життя випробування і перемоги, пошуки й цікаві знахідки, творчий неспокій.

Бути студентом – це вірити у власні сили. Вам, молодим та енергійним, неймовірно поталанило, адже сьогодні Ви здобуваєте фах в омріяному вищому навчальному закладі, примножуєте багаж знань та життєвої мудрості.

Бажаю Вам, юні, красиві, наполегливі, амбітні та сміливі, впевнено долати перешкоди, підкоряючи нові вершини успіхів.

Любіть і радуйте новими успіхами та досягненнями свою країну, своє місто, своїх батьків, свою альма-матер!

ректор Тернопільського

національного економічного університету                             А. І. Крисоватий