» » Запрошуємо на «Студентську ліру - 2013»

Запрошуємо на «Студентську ліру - 2013»

Дата: 15-11-2013, 09:54 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Дев’ятнадцятого, двадцятого, двадцять першого листопада о 15:00 годині  запрошуємо усіх на щорічне традиційне свято, яке із нетерпінням чекає усе студентство – фестиваль-конкурс творчо обдарованої молоді ТНЕУ «Студентська ліра - 2013», що відбудеться в актовій залі університету. Свої вокальні, хореографічні, театральні таланти презентуватимуть творчі колективи першокурсників університету.

Виступи оцінюватиме компетентне журі за десятибальною шкалою. Підсумки та нагородження переможців будуть оголошені в останній день фестивалю 21 листопада.

Усі колективи із допомогою студентів-старшокурсників готуються до виступу натхненно та із запалом.  Молодь в «поті чола» знову і знову проводить репетиції своїх концертних номерів. Дух суперництва витає у стінах ТНЕУ. Чи не найважче першокурсникам, адже саме вони вперше презентують свої факультети. І їм надзвичайно необхідна Ваша підтримка, тож, прийдіть та вболівайте!  Бажаємо усім вдалого виступу! І нехай переможе найкращий!

Послідовність виступів факультетів:

19 листопада: ФОА, ФКІТ, УНФЕМ, ФФ.

20 листопада: Коледж, УНЕФ, ФЕУ, ФАЕМ.

21листопада: ФББ, ФМБМ, ЮФ.