» » Студентська збірна України ретельно готується до Всесвітньої зимової Універсіади-2013 в Італії

Дата: 14-11-2013, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 листопада 2013 року в актовій залі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулося засідання виконкому Спортивної студентської спілки України. Крім членів виконкому СССУ, у засіданні взяли участь представники провідних вишів нашої держави, національних федерацій. Головна тема засідання – підготовка українських студентів-спортсменів до ХХУІ Всесвітньої зимової Універсіади-2013, яка відбудеться з 11 по 21 грудня в курортному містечку Тренто (провінція Трентіно, Італія).

Перший заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Микола Золотаревський поінформував про кількісний та поіменний склад спортивної студентської делегації для участі у білій Універсіаді-2013. Так, на змаганнях з біатлону виступить по вісім хлопців і дівчат. На турнірі з лижних перегонів також змагатиметься 16 спортсменів. В інших видах Микола Федорович назвав такі цифри: стрибки на лижах ‑ 3, фігурне катання – 7 (3+4), лижне двоборство – 1, гірськолижний спорт – 7 (4+3), шорт-трек – 7 (5+2), сноубординг – 8 (4+4), хокей – 22 спортсмени. До складу делегації також увійшли 27 тренерів (23+4), а також представники штабу та медичний персонал – усього 130 чоловік.

У студентській збірній будуть вихованці Національного університету фізичного виховання та спорту України, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, Білоцерківського національного аграрного університету, Сумського педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Львівського національного університету фізичної культури, Тернопільського національного педагогічного університету, Тернопільського національного економічного університету, Харківської державної академії фізичної культури, Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Ужгородського національного університету.

Серед територіальних відділень найбільше кандидатів делегував Київ – 18 спортсменів. Далі йдуть – Харківська область – 13, Львівська область – 11, Сумська область – 9, Тернопільська область – 8, Чернігівська область – 7, Івано-Франківська область – 3, Закарпатська область – 2, Київська область, Дніпропетровська область, Миколаївська область –по 1.

Тернопільський національний економічний університет на Всесвітній зимовій Універсіаді в м.Трентіно (Італія) представлятимуть - Беган Ірина (біатлон), Бігус Тарас (сноубординг), Грещук Ірина (сноубординг), Меркушина Анастасія (біатлон), Рихлівська Олена (біатлон), Кручова Марія (біатлон).

Наприкінці засідання виконкому Студентської спортивної спілки України його членам було представлено спортивну форму, в якій наші хлопці і дівчата вирушать на спортивні баталії Всесвітньої зимової Універсіади-2013.

Бажаємо спортсменам ТНЕУ успішного виступу на Всесвітній зимовій Універсіаді та нагород найвищого гатунку!