» » Бути фінансово грамотним – вимога часу!

Бути фінансово грамотним – вимога часу!

Дата: 12-11-2013, 15:49 | Автор: Кафедра міжнародної економіки

Кафедра міжнародної економіки в рамках проведення Національним банком України тижня фінансової грамотності, приуроченого Всесвітньому дню заощаджень, організувала 8 листопада 2013 року тренінг для студентів з управління особистими фінансами. Головної ідеєю Всесвітнього дня заощаджень є популяризація ідеї системного збереження коштів заради фінансової стабільності в майбутньому.

Тренінг провели доцент кафедри міжнародної економіки Л.Б. Колінець та студент групи МЕЄМм-51 Т. Марків.

В процесі роботи було опановано конкретні методики планування власного бюджету, дано поради щодо заощаджень коштів та можливих шляхів інвестування вільних коштів. Працюючи у групах, студенти зуміли скласти бюджет події та обґрунтувати його.

Загалом, учасники тренінгу плідно попрацювали, одержали корисні знання з галузі управління особистими фінансами та переконалися, що бути фінансово грамотним зараз є вимогою часу.