Робоча зустріч

Дата: 7-11-2013, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

6 листопада 2013 року відбулася зустріч проректора з міжнародного співробітництва ТНЕУ д-р. екон. наук, проф. Козюка Віктора Валерійовича з представниками Вроцлавського економічного університету д-р. Даріушом Ґлущуком та д-р. Яцеком Велцом. Під час розмови було обговорено можливості розширення співпраці у навчально-дидактичному просторі між Тернопільським національним економічним університетом та Вроцлавським економічним університетом у рамках дії Договору про два дипломи.

Студенти ТНЕУ мали можливість ознайомитися з умовами навчання у європейських вищих навчальних закладах, розширити свій спектр знань про економічно-соціальний розвиток країн Європейського Союзу та підвищити свої фахові можливості та професійні компетенції на ринку праці.

У рамках візиту до ТНЕУ д-р. Даріуш Ґлущук прочитав лекцію «Źródła i bariery finansowania działalności innowacyjnej przedsiębiorstw w regionach Polski – rozwiązania statystyczne (Oslo Manual, Główny Urząd Statystyczny)» та «Źródła i bariery finansowania działalności innowacyjnej przedsiębiorstw w regionach Polski – wyniki sprawozdań o innowacjach w przemyśle (PNT-02) i sektorze usług (PNT-02u)».

Д-р. Яцек Велц запропонував обговорити проблему «How to Value a Brand which is Recognized but Not Currently Present on the Market. The Real-Life Case-Study from Polish Market» та «Analysis of Financial Statement under International Accounting Standards (which are Obligatory in EU). The Case-Study of Volkswagen Group».
Цікава дискусія, що виникла під час зустрічей, свідчить про інтерес студентів та професорсько-викладацького колективу до нових форм співпраці.