» » Круглий стіл “Податковий менеджмент і підприємництво – гармонійна єдність чи боротьба протилежностей”

Дата: 6-11-2013, 10:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі круглого столу “ПОДАТКОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ І ПІДПРИЄМНИЦТВО – ГАРМОНІЙНА ЄДНІСТЬ ЧИ БОРОТЬБА ПРОТИЛЕЖНОСТЕЙ”, який проводиться кафедрою менеджменту та студентським науковим товариством факультету міжнародного бізнесу та менеджменту.

Мета круглого столу: обґрунтування податково-управлінської парадигми, яка б сприяла соціально-економічному розвитку вітчизняних підприємств та Української держави.

Дата проведення: 7 листопада 2013 року

Початок роботи круглого столу: 14.00 год.

Місце проведення: зал засідань ректорату ТНЕУ, корпус №1 (вул. Львівська, 11, м. Тернопіль).

Програма  kruglyy-stil.rar