» » Вечір студентської авторської лірики «Поетична мозаїка осені»

Вечір студентської авторської лірики «Поетична мозаїка осені»

Дата: 25-10-2013, 09:57 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Поезія – це стан душі такої,

В якій щоденно струни всі бринять,

І гармонійно щиро між собою

Вони про щось важливе гомонять.

І гомін той в рядки думки сплітає,

Які торкаються людських сердець,

І мрія вабить, крила піднімає –

Це, мабуть, є поезії вінець.

Вечір студентської авторської лірики «Поетична мозаїка осені» відбувся двадцять другого жовтня в університетській світлиці ТНЕУ. Його організували і провели методисти відділу гуманітарної освіти та виховання Леся Володимирівна Заморська та Юрій Васильович Дзюла.

Свої поезії читали студентки ФАЕМ Мар’яна Петльована та Аліна Чуба, студент коледжу ННІІОТ Роман Недзельський, Інна Яцюк (ЮФ) і Володимир Олексієнко (ФФ). Кожен з них запропонував до уваги присутніх три власні вірші. Окрім того, учасники вечора авторської лірики розповіли про свої захоплення та літературні вподобання, обговорили питання творчості та життя у всіх його проявах.

Наступна зустріч молодих поетів відбудеться у листопаді, в рамках роботи студентської літературної студії «Магія слова», керівником якої є Юрій Васильович Дзюла.

Усі, хто бажає долучитися до свята поезії, можуть звертатися у відділ гуманітарної освіти та виховання, кабінет № 2, моб. тел. 0968259484.