» » Мистецькі колективи ТНЕУ подарували концерт Кременецькій школі-інтернату

Мистецькі колективи ТНЕУ подарували концерт Кременецькій школі-інтернату

Дата: 24-10-2013, 16:50 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Двадцять третього жовтня у рамках благодійного проекту «Студенти ТНЕУ - дітям» учасники мистецьких колективів університету відвідали з концертною програмою Кременецьку загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів.

Свою творчість юним глядачам презентували гурт «Струни серця» та солісти народного художнього театру пісні «Для тебе» Тетяна Шарган, Тетяна Гриник і Наталія Цар. Яскраві та запальні композиції дарував гурт «Краплинки» та його солісти - Роксолана Залізняк, Анастасія Джуровська, Елеонора Атаманчук, Соломія Савчак. Красу тернопільського краю оспівував першокурсник Павло Тютюнник. Вела програму Оксана Балуцька.

По завершенні концерту директор школи Мишко Володимир Іванович щиро привітав артистів, вручивши подяки за проведене змістовне дозвілля  школярів.

Сподіваємося, що подібні мистецькі зустрічі стануть доброю традицією для Тернопільського національного економічного університету та Кременецької школи-інтернату.