Гості з Еквадору

Дата: 23-10-2013, 12:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 жовтня 2013 року з робочим візитом у Тернопільському національному економічному університеті перебував президент фірми Fundacion EuroLatina Марія Енрікета Рейес та представник цієї фірми в Україні Джоана Аргуелло.

Почесних гостей у ТНЕУ зустрічали: перший проректор М. І Шинкарик, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) В. В. Козюк та в. о. директора інституту міжнародних економічних відносин імені Б. Д. Гаврилишина І. М. Таранов.

У ході конструктивного діалогу були окреслені пріоритети майбутньої співпраці з представниками Еквадору. Гості висловили побажання щодо можливості навчання у ТНЕУ студентів – іноземців. У свою чергу М. І. Шинкарик наголосив на тому, що ТНЕУ надає якісні освітні послуги й має хорошу матеріально-технічну базу, а лідируючі позиції у рейтингах Міністерства освіти і науки України свідчать про конкурентоздатність вищого навчального закладу.