» » Запрошують долучитися до благодійної акції «Назустріч мрії»

Запрошують долучитися до благодійної акції «Назустріч мрії»

Дата: 16-10-2013, 16:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Всеукраїнська благодійна акція «Назустріч мрії» проходитиме з 15 вересня 2013 р. до 1 березня 2014 р. Її організовує Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям «Сильні духом», які долають рак та розсіяний склероз з метою збору коштів для організації повноцінного дитячого реабілітаційного центру в Україні.

 

Проект «Назустріч мрії» ініційований власне дітьми, які успішно пройшли реабілітацію. Його реалізація передбачає збір коштів для організації дитячого реабілітаційного центру «Будинок Казки», а саме — придбання земельної ділянки 5,5 га та будівництва дитячого реабілітаційного центру за адресою: Чернігівська обл., Бобровицький р-н, с. Рокитне, провулок Княжий.

 

Під час проведення благодійної акції у позашкільних, шкільних та дошкільних дитячих закладах кожному учаснику подарують «янгола-розмальовку», яку він повинен розмалювати, передати свій гарний настрій на папір та подарувати тому, кому в даний момент погано. Також організатори збиратимуть творчі роботи для проведення виставки-ярмарку «Янгол в твоєму житті», яка пройде в травні 2013 року. Зібрані кошті підуть на реалізацію благодійного проекту «Будинок Казки».

 

Реабілітація дітей в центрі здійснюватиметься безкоштовно. Зібрані кошти волонтерами благодійної акції «Назустріч мрії» або представником закладу (за відсутністю волонтера), перерахують на р/р №26001307357 AT «Райффайзен Банк АВАЛЬ», МФО 380805, одержувач: Міжнародний Благодійний Фонд «Сильні духом», ЄДРПОУ 35488463, призначення платежу: Благодійний внесок від учбового закладу, область, район, місто.

 

Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.siladuha.org, по e-mail: siladuha.org@wunu.edu.ua або за тел. +38 (044) 360-02-45, (067) 340-18-33.

 

Успішна реалізація цього проекту дасть змогу в майбутньому відкрити подібні Центри реабілітації в кожному регіоні України, що сприятиме створенню оптимального функціонування цілісної системи щодо захисту прав дітей в Україні.