» » Шановні науковці Тернопільського національного економічного університету!

Шановні науковці Тернопільського національного економічного університету!

Дата: 20-09-2013, 18:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щиро вітаю Вас – талановитих новаторів, інтелектуальну еліту України з Днем винахідника і раціоналізатора.

Це свято об’єднує людей різних професій і спеціальностей, але всі вони обов’язково наділені рідкісним даром творчості, умінням розширити межі звичного, вийти за рамки стереотипу.

У Тернопільському національному економічному університеті ми по праву пишаємося людьми, які створюють вітчизняний інтелектуальний капітал. За період 2002 – 2013 рр. винахідниками ТНЕУ було подано 160 заявок на винаходи та корисні моделі. Університет є власником 144 патентів України на винаходи та корисні моделі.

Очолюють славну когорту винахідників Тернопільського національного економічного університету: декан ФКІТ, професор М.П. Дивак, декан ФАЕМ, професор  Р.Б. Гевко,  доцент кафедри інженерного менеджменту А.О. Вітровий, доцент кафедри міжнародної інформації  І.Г. Добротвор, завідувач секції безпеки життєдіяльності людини, професор О.Й.Бакалюк, професор кафедри інформаційних обчислювальних систем В.В. Кочан.

У винахідницькій діяльності беруть участь і студенти ТНЕУ. Так, студенти групи МТС-51 Куликовська Ірина, Никеруй Юрій, Гевко Богдан отримали патенти України на корисні моделі.

Дорогі колеги! Ваш невпинний пошук нових ідей і невичерпна енергія сприяють вирішенню актуальних проблем науки, забезпечують технологічне оновлення її виробничої сфери.

Нині перед усіма нами стоїть важливе завдання – на базі наявного потенціалу побудувати інноваційно-орієнтовану економіку, здатну забезпечити громадянам нашої держави якість життя на рівні європейських соціальних стандартів.

Щиро бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпного натхнення, прагнення до пізнання незвіданого і нових значущих відкриттів!

ректор Тернопільського національного
економічного університету                                                  А. І. Крисоватий