День науки у ЗУНУ!

Дата: 22-05-2025, 12:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Нещодавно у Західноукраїнському національному університеті відбулося засідання науково-технічної ради з нагоди відзначення Дня науки в Україні. 

Цей захід став знаковою подією для академічної спільноти, об’єднавши провідних вчених та дослідників університету, з метою підкреслення  значущості  наукових досягнень та їх внесок у розвиток суспільства.

 З вітальним словом до присутніх звернувся проректор з наукової роботи Микола Дивак: «Щиросердечно вітаю Вас із  святом — Днем науки в Україні. Сьогодні Україна переживає  складний час: агресія росії проти України спричинила численні жертви — як серед цивільного населення, так і серед військових. Ми всі розуміємо, що зібралися  в цій залі лише завдяки тому, що там, на передовій, знаходяться наші воїни, які ціною свого життя захищають нашу державу від ворога, а ми маємо можливість жити, працювати тут, на  рідній землі».

Під час засідання  було оголошено наказ ЗУНУ «Про відзначення працівників університету з нагоди Дня науки в Україні».  Микола Петрович вручив грамоти академічній спільноті за вагомі результати досліджень з пріоритетних напрямів науки і техніки України; за результативність наукової роботи навчально-наукових інститутів, факультетів і кафедр; за вагомі успіхи в науковій діяльності та успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук; за організацію і якісне проведення  наукових заходів та досліджень; за популяризацію і розвиток молодіжної науки.

   Засідання стало платформою для обговорення поточних наукових проєктів, обміну досвідом та визначення напрямів досліджень.

День науки в нашому університеті – це не лише свято, а й визнання щоденної праці науковців, які своїми дослідженнями сприяють зміцненню наукового петенціалу в Україні.

Гордимося ученими ЗУНУ й бажаємо  нових звершень, творчих успіхів і наснаги у роботі!