» » Шановні колеги, дорогі студенти, спортсмени!

Шановні колеги, дорогі студенти, спортсмени!

Дата: 16-09-2013, 10:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги, дорогі студенти, спортсмени!

Вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту!

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.

У Тернопільському національному економічному університеті ми завжди приділяємо значну увагу розвитку спорту та популяризації здорового способу життя. Ми радіємо з перших перемог наших першокурсників та пишаємося іменитими спортсменами, які гідно представляють ТНЕУ на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Дорогі спортсмени! Ваші успіхи – результат наполегливої праці і таланту, зусиль тренерів і енергії вболівальників. У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів та нових упевнених перемог. Переконаний, що фізична культура і спорт стане міцним підґрунтям для єднання нації та визнання нашої держави на світовій спортивній арені.

Зі святковою шанобливістю ректор ТНЕУ А. І. Крисоватий