» » «Студентська молодь – України цвіт!»

«Студентська молодь – України цвіт!»

Дата: 2-09-2013, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Першого вересня 2013 року у Тернопільському національному економічному університеті відбулась святкова імпреза з нагоди Дня знань «Студентська молодь – України цвіт!»

Перед святковим дійством ректор ТНЕУ А. І. Крисоватий спілкувався з батьками студентства вищого навчального закладу. Андрій Ігорович цікавився проблемами, з якими стикаються молоді люди та їхні батьки, відповідав на питання стосовно організації навчального процесу, поселення у гуртожитках.

Розпочалося дійство молитвою у капличці на території університету.

Рівно об 11.00 годині зазвучали фанфари і на святковий подіум піднялися ректор університету, професор А. І. Крисоватий, проректори та почесні гості свята: Архієпископ Тернопільський, Бучацький, Кременецький Нестор; Отець Церкви Священомученика Йосафата Андрій Пиктик; міський голова м. Тернополя Сергій Віталійович Надал; заступник начальника Тернопільської митниці Володимир Йосипович Титор; помічник народного депутата Верховної Ради України Олексія Петровича Кайди Ольга Степанівна Навроцька; голова правління публічного акціонерного товариства «Страхова компанія «Скайт» Володимир Михайлович Стецюк.

Активну участь у святі взяли студенти університету, які стали переможцями у спортивних та мистецьких конкурсах:

Ганна Тітімець – майстер спорту України міжнародного класу, золота призерка Всесвітньої універсіади в місті Казані, Росія, багаторазова чемпіонка України з легкої атлетики;

Олена Куницька – майстер спорту України, срібний призер Всесвітньої універсіади в місті Казані, Росія.

Михайло Ілитчук – майстер спорту України, володар Кубку України, бронзовий призер Кубка Світу;

Лариса Хабарова – І леді міста Тернополя 2013 року, студентка Україно-нідерландського факультету економіки та менеджменту;

Едуард Романюта – переможець всеукраїнських та міжнародних музичних проектів.

Вітальне слово для відкриття урочистого свята надали ректору, професору, доктору економічних наук Крисоватому Андрію Ігоровичу:

«З усією теплотою серця цього дня вітаю усіх, чиє життя тісно переплелось з долею нашого університету. Нехай новий навчальний рік надихне викладачів успіхами вихованців, дасть наснагу студентам, батьків сповнить гордістю за своїх дітей».

Творчими композиціями першокурсників привітали студенти університету – учасники народного театру пісні «Для тебе», Оксана Кузів,  Тетяна Шарган та її мама – Любов Шарган, Тетяна Івасенко,  Едуард Романюта, учасники народної студії сучасної хореографії «ТАНГО», збірна команда ТНЕУ з фанк-аеробіки.

Благословили на добру долю студентів-першокурсників Архієпископ Тернопільський, Бучацький, Кременецький Нестор та отець Церкви Священомученика Йосафата  Андрій Пиктик.

Цукерковий корабель із рук ректора університету отримали першокурсники, які отримали найвищі бали за результатами ЗНО у 2013 році.

Символічну Чашу Знань студентів ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий вручив першокурсникам Галині Мурашовій та Андрію Гавріліну.

Із щирою материнською настановою та благословенням звернулася до першокурсників мати Михайла Чорного — Ірина Михайлівна.

Наприкінці свята ректор університету А. І. Крисоватий запросив усіх першокурсників на вечірню шоу-програму та дискотеку, які відбулися о 20.00 годині на майдані біля ІІ навчального корпусу.

Після свята Дня знань студенти мали нагоду поспілкуватися із адміністрацією університету на чолі з ректором А. І. Крисоватим, а також зафіксувати незабутні миттєвості свята спільною фотографією.

Приємний настрій та дружня атмосфера свята «Студентська молодь – України цвіт!» надихнула юнаків та дівчат на успішне та плідне навчання, подарувала путівку у захоплюючий світ науки, а Тернопільський національний економічний університет радо прийняв до своїх лав нову генерацію першокурсників, які гідно продовжать славні традиції своїх попередників.