Вітаємо!

Дата: 29-08-2013, 16:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцять першого серпня 2013 року доктора економічних наук, професора, ректора Тернопільського національного економічного університету Крисоватого Андрія Ігоровича нагороджено почесною грамотою Кабінету Міністрів України «За значний особистий внесок у забезпечення розвитку освіти, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм».

Ця подія є знаковою не лише у професійному житті Андрія Ігоровича, але й стане новим етапом поступу й зростання професорсько-викладацького колективу університету та його студентів.

Шановний Андрію Ігоровичу! Нехай відкриваються для Вас нові обрії для втілення задумів, а людська повага та вдячність надихають і будуть гідними орієнтирами у щоденній роботі! Нехай Ваша натхненна праця й надалі служить прикладом зміцнення, подальшого розвитку й розквіту Тернопільського національного економічного університету!