» » Команда ЗУНУ бере участь у міжнародному проєкті Еразмус+ "MY FARM"

Команда ЗУНУ бере участь у міжнародному проєкті Еразмус+ "MY FARM"

Дата: 15-04-2024, 17:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Команда кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління Західноукраїнського національного університету успішно взяла участь у стартовій зустрічі міжнародного проєкту Еразмус+ "MY FARM", яка відбулася в Неаполі, Італія.

У складі делегації: професор Мирослав Комар, доцент Христина Ліпяніна-Гончаренко та доцент Олександр Осолінський.

Проєкт "MY FARM" спрямований на створення багатофункціональної платформи для підтримки фермерських господарств, а також розробку і впровадження різних освітніх ініціатив, спрямованих на розвиток цієї галузі.

Під час зустрічі освітяни презентували робочий пакет WP3 "Багатофункціональна платформа", метою якого є створення і впровадження інноваційної платформи для підтримки фермерських господарств.

Також взяли участь в обговоренні важливих питань проєкту: управління, розповсюдження результатів та сталий розвиток.

«Вдячні за можливість бути частиною цього значущого проєкту та чекаємо на продовження співпраці з усіма партнерами», - коментують представники команди.