» » Дискурс «Інноваційні підходи до організації діяльності закладів охорони здоров'я»

Дата: 1-04-2024, 16:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За ініціативи кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету відбувся дискурс «Інноваційні підходи до організації діяльності закладів охорони здоров'я», метою якого є обговорення питань організації діяльності закладів охорони здоров'я, надання ними медичних послуг на рівні регіону та територіальних громад з врахуванням потреб кластеризації, викликів воєнного стану та вироблення рекомендацій щодо створення спроможної мережі закладів охорони здоров'я, посилення їх конкурентних переваг за рахунок інноватизації форм та методів управління та надання медичних послуг на ринку медичних послуг регіону.

Захід проходив у змішаному форматі: офлайн у м. Збараж та онлайн на платформі Zoom.

Участь у  заході взяли понад 60 осіб: адміністрація ЗУНУ, керівники та менеджери закладів охорони здоров'я, посадові особи сфери управління закладами охорони здоров'я, представники територіальних громад , професорсько- викладацький колектив кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу, науковці, аспіранти, слухачі магістратури, які навчаються за освітньою програмою «Менеджмент закладів охорони здоров'я», та випускники курсів підвищення кваліфікації за сертифікатною програмою «Інноваційні підходи в організації та управлінні охороною здоров'я».

Модераторами дискурсу були д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Михайло Шкільняк та  д.е.н., професор, гарант освітньої програми «Менеджмент закладів охорони здоров'я» Тетяна Желюк.

Дискурс розпочався із вітальних слів д.е.н., професора, завідувача кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ Михайла Шкільняка. Також до присутніх  звернулися проректор з науково-педагогічної роботи ЗУНУ, к.е.н., доцент Віктор Островерхов, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, м. Збараж Володимир Богайчук.

Основними проблемними питаннями  дискурсу були: виклики в діяльності закладів охорони здоров`я в сучасних умовах; забезпечення якісного надання медичних послуг в умовах кластеризації; сучасні практики в організації діяльності приватних закладів охорони здоров'я.

Виступали та вносили конкретні пропозиції з обговорюваних питань Григорій Корицький – генеральний директор (головний лікар) КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня», д.мед.н., професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету, Андрій Бобровський – директор КНП Шумської міської ради «Шумська міська лікарня», Катерина Яцук – головний лікар центру сучасної проктології «Протон Клінік».

У обговоренні та дискусії активну участь також взяли Володимир Богайчук – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, м. Збараж, Василь Оскоріп – директор КНП «Заліщицька центральна міська лікарня» Заліщицької міської ради, Тетяна Скарлош – заступник директора департаменту – начальник управління надання медичної допомоги населенню, розвитку охорони здоров’я та правового забезпечення департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОВА, Віктор Островерхов – к.е.н., доцент, проректор з науково-педагогічної роботи ЗУНУ, Тетяна Желюк – д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу, Алла Мельник – д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу, Тамара Попович –  к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу, Олена Дудкіна – к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу та інші.

Після обговорення та підбиття підсумків дискурсу відбулося урочисте вручення сертифікатів учасникам професійної сертифікатної програми підвищення кваліфікації працівників закладів охорони здоров`я «Інноваційні підходи в організації та управлінні охороною здоров'я». Сертифікати випускникам вручали модератори та Тетяна Скарлош – заступник директора департаменту - начальник управління надання медичної допомоги населенню, розвитку охорони здоров’я та правового забезпечення департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОВА і Андрій Коцур – к.е.н., доцент, декан факультету економіки та управління ЗУНУ.

Завершився захід екскурсією по Збаразькому замку.

Завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу, д.е.н., професор Михайло Шкільняк та весь науково-педагогічний колектив кафедри дякує учасникам дискурсу та сподівається на подальшу плідну співпрацю!